Kryeministri sulmon PD-ne: Jane te verber, kane dy gishata dhe 'Rama ik'

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *