Cfare detyre ka nje kontrollor ajror

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *